Oferty pracyIFRAKontakt

Rekrutacja w branżach

Firma Recfood jako jedyna w Polsce specjalizuje się w szeroko pojętej branży rolno-spożywczej (agro-food), rozumianej jako następujące sektory:

  • produkcja żywności (w tym zarówno stanowiska techniczne związane z maszynami do produkcji jak i z produkowaną żywnością)
  • dodatki do żywności (food ingredients), ich produkcja, dystrybucja i sprzedaż
  • produkcja farmaceutyczna i chemiczna
  • ochrona roślin (crop protection), ich produkcja, dystrybucja i sprzedaż.

Branża rolno-spożywcza (agro-food) należy do najprężniej rozwijających się sektorów gospodarki w Polsce i na świecie. Dynamika oczekiwań, rozwój technologii produkcji oraz zmiany w prawie zmuszają do systematycznej aktualizacji wiedzy i danych. Duża konkurencyjność stawia przed pracodawcami wyzwania związane z zatrudnieniem wykwalifikowanych pracowników.

Recfood posiada bogate doświadczenie w realizacji procesów rekrutacyjnych zarówno na stanowiska specjalistyczne jak i menadżerskie. Doskonała znajomość rynku pozwala nam na sprawną realizację procesów rekrutacyjnych na wysoko wyspecjalizowane stanowisko zarówno w obszarze przetwórstwa owocowo - warzywnego, branży mleczarskiej, piekarnictwa, upraw, środków ochrony roślin, farmacji i chemii a także dodatków do żywności (food-ingredients).

Recfood z sukcesem współpracuje z liderami w sektorze produkcji spożywczej i rynku rolniczego, farmacji i dodatków do żywności (food ingredients). Nasze doświadczenia w rekrutacji pracowników odnoszą się do wielu poziomów stanowisk; począwszy od przedstawicieli handlowych, poprzez stanowiska inżynieryjne, technologiczne oraz związane z zarządzaniem produkcją, rozwojem sprzedaży czy też obszarem R&D (research and development).

Nasze doświadczenia w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych poszczególnych sektorach opisane są szczegółowe w kolejnych odnośnikach.