Oferty pracyIFRAKontakt

The International Food Recruitment Alliance (IFRA) powstała, aby zapewnić międzynarodowym firmom z branży rolno-spożywczej oraz kandydatom szeroki wybór możliwości w kwestii pracy. IFRA  rekrutuje dla większości obszarów obejmujących przemysł spożywczy:  alkohole i napoje, wyposażenie i urządzenia do sektora spożywczego, logistyka, ochrona roślin, dodatki do żywności (food ingredients), farmaceutyki.  Innymi słowy, firmy zrzeszone w IFRA poszukują kandydatów dla szeroko rozumianego sektora Agro-Food. IFRA jest pierwszą i jedyną organizacją tego typu zrzeszającą międzynarodowe firmy rekrutacyjne i konsultantów rekrutujących wyłącznie do sektora spożywczego.
Firmy rekrutacyjne i Konsultanci ds. Rekrutacji  zrzeszeni w IFRA  znajdują się w następujących krajach:

  • Dania - Foodjob.DK
  • Francja - ManageriA
  • Niemcy - Rau Consultants
  • Holandia - DUPP / Den Uijl Ploeg & Partners
  • Polska - Recfood
  • Wielka Brytania i Zjednoczone Emiraty Arabskie - Focus Management Consultants

O IFRA

Wszyscy członkowie International Food Recruitment Alliance (IFRA) są niezależnie działającymi firmami rekrutacyjnymi, które specjalizują się tylko w branży rolno-spożywczej – agro- food i  zajmują wiodącą pozycję w swoich krajach.  Dzięki profesjonalnemu zapleczu oraz długoletniemu doświadczeniu w rekrutacji, wszyscy członkowie IFRA są ekspertami w rekrutacji dla sektora rolno-spożywczego (agro-food) i dzielą się swoją pasją w tym zakresie.

Klienci mają możliwość  pozyskania i wyboru najlepszych kandydatów z międzynarodowego rynku spożywczego. Każdy członek IFRA wnosi doświadczenie i wiedzę dotyczącą lokalnych rynków, by dostarczyć najlepsze rozwiązania w obszarze międzynarodowym. Wszystkie firmy i konsultanci zrzeszeni w IFRA reprezentują jednakowe podejście do procesu rekrutacji i kierują się takimi samymi zasadami.  Również kandydaci  przechodzą przez bardzo podobny proces rekrutacji i selekcji, zanim zostaną zaprezentowani klientowi. Gwarantuje to najwyższą jakość procesów rekrutacyjnych oraz takie same standardy, niezależnie od kraju prowadzenia projektu. Międzynarodowi Klienci obsługiwani przez partnerów zrzeszonych w IFRA zyskują pewność, że ich oczekiwania zawsze i wszędzie będą spełnione w taki sam sposób, zawsze na najwyższym poziomie.

Kandydaci  mają możliwość wyboru  najlepszej oferty pracy z największego, międzynarodowego rynku spożywczego.  Każdy  kandydat z międzynarodowymi ambicjami może znaleźć największy wybór ofert pochodzących z największej liczby rynków.  Dzięki kontaktowi  z lokalnym Konsultantem ds. Rekrutacji można łatwo otworzyć furtkę do międzynarodowej kariery. Wszyscy członkowie IFRA dzielą się informacjami o wolnych wakatach i mogą wzajemnie rekomendować kandydatów swoim Klientom.
IFRA jest wielojęzyczna i wielokulturowa,  jest więc w stanie zrozumieć potrzeby Klientów i kandydatów poprzez łączenie wiedzy na temat lokalnych rynków i międzynarodowej perspektywy. By uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z RECFOOD.