Oferty pracyIFRAKontakt

Wyślij CV

Międzynarodowa firma, producent naturalnych komponentów do produkcji spożywczej, prowadzi rekrutację na stanowisko:

KEY ACCOUNT MANAGER

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Planowanie, implementacja, kontrola sprzedaży i marż określonych klientów
  • Wsparcie w terenie kluczowych klientów
  • Planowanie oferty produktowej, wycena i negocjacje warunków
  • Prowadzenie badań i analiza rynku konkurencji
  • Zarządzanie kontaktami z kluczowymi klientami
  • Zdobywanie nowych klientów
  • Doradztwo klientom w zakresie trendów, nowości, koncepcji
  • Realizacja projektów produktowych, inicjatyw koncepcyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie technologii żywienia lub pokrewne
  • Doświadczenie na stanowisku handlowym (najlepiej w branży dostawców dla przemysłu spożywczego)
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży komponentów spożywczych B2B
  • Doskonała znajomość rynku
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z klientami
  • Min. dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość języka niemieckiego mile widziana

Oferujemy:

  • Pełny etat
  • Umowa o pracę
  • Możliwość pracy w trybie home office
  • Wynagrodzeni stałe + nagroda celowa
  • Narzędzia pracy w tym samochód służbowy